Seductie

Postat de Mutulica in Cu de toate pe 8 Mai 2015 | 2829 vizualizari

Comentarii (14)

08.05.2015, 13:05

Buna ziua!
Am scris o rapsodie de primavara care as vrea sa fie citita de bucatarasii mai tineri , aaa, vreo doi -trei, cred eu.Bucatarasele nu au ce sa invete de la acest articol al meu.Ele deja stiau tot ce am scris si ceva in plus pe care eu nu-l cunosc.

08.05.2015, 13:16

Buna ziua! De citit te citesc cei trecuti la sportul national mentionat de tine!

08.05.2015, 13:19

Motanele, cred ca cei trecuti la sportul nostru national au si curajul de a o declara public deoarece au avut parte in viata la timpul lor de suficiente momente care sa-i faca sa se declare castigatori.

08.05.2015, 13:20

Multumesc pentru aplauze.

08.05.2015, 13:27

"Pentru a ajunge la imperechere trebuie sa trecem obligatoriu prin furcile caudine ale seductiei , o arta greu de invatat cu care unii se nasc in timp ce altii raman mereu corigenti chiar daca fac eforturi intense." Superb spus mai frumos nici nu se putea frumos articol O zi frumoasa si tie

08.05.2015, 13:30

o zi frumoasa , un articol dragut

08.05.2015, 13:31

saru-mana!.Nu cred ca va fi citit de multa lume asa ca pot sa multumesc personal fiecaruia.

08.05.2015, 14:17

citesc mai multi decat stii tu

08.05.2015, 14:25

mersi pentru aparitie, Laura!In general , sa stii ca cei mai fideli cititori din viata mea reala ( nu cea de pe site)mi-au fost dusmanii personali.

08.05.2015, 15:08

Articolul tau,daca am inteles eu bine,se adreseaza mai mult baietilor de pe site.

08.05.2015, 15:18

Saru-mana, Mena!Da!Articolul se adreseaza in principiu numai baietilor de pe site.Am recunoscut ca femeile stiau deja ce am scris eu si mai stiu si ceva in plus.

11.05.2015, 21:40

Hmmmm, nu stiu daca exista pe lumea asta vreun barbat (dar si femei) care sa fie 100% multumit de ceea ce au langa ei, lipseste ceva mereu, asta este cert. Dar pana la urma fiecare isi alege ce isi doreste, ceva care sa se apropie de dorintele sale, de femeia tipar ce si-a facut-o in minte...No acum va place, nu va place, alta mama nu mai face ))

12.05.2015, 07:24

Saru-mana , Rocsi!Bine zis!

Adauga comentariu
  • zambet
    • :))
    • :)
    • :D
    • =D>
    • >:D<
    • :x
    • :-*
    • :S
    • >:)
    • :">
    • :((
    • :(
    • ;)
    • :P
    • =))
    • :-h
    • :-q
    • :-bd
    • <:-P
    • :-??
    • \:D/
    • ;;)
    • @};-
    • ~O)
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

ieri la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase