publicat la 13.01.2014
publicat la 13.01.2014
publicat la 13.01.2014
Esti foarte sigur ca ceea ce simti este corect si nu accepti sa fii criticat pentru ceea ce spui. Inainte de a continua cu aceasta atitudine gandeste-te daca tie ti-ar face placere ca altcineva sa faca ceea ce pui tu in practica.
Bucataras.ro
[email protected]
multumesc pt. sustineri si urarile de bine! desi sunt cu nasul in batista si ceaiul in mana, va las o prajiturica buna-buna...de toamna! Prajitura fina cu sfecla rosie...reteta, putin mai tarziu!