publicat la 18.12.2015
publicat la 18.12.2015
publicat la 18.12.2015
Este pentru prima oară când oul tău fiert are gheruţe şi un început de cioc. Intrepretezi asta ca pe un semn bun. Noi nu.
Voturi:62
Bucataras.ro
[email protected]
Seara buna dragi bucatarasi!! Nu stiu cum sunt altii, dar pe mine m-au dovedit treburile de tot! Desi, daca stau sa ma uit in urma.. mare lucru nu fac :) Poate m-a ajuns oboseala celor minim 54 de km zilnic.. Dar sa revenim.. cum am promis, v-am adus cateva oite si mieluti, din sectorul "gradinita" :) Voi revenii candva cu "cresa", "maternitate", "nou nascuti", "virginele", "masculii si capra" :))) Poze am facut mai multe, dar.. n-am setat aparatul calumea, si au iesit praf! :P Voi ce ati mai facut?!