Frunze-n vânt...

Postat de aliliana in Cu de toate pe 11 Iun 2013 | 3250 vizualizari

Comentarii (16)

11.06.2013, 23:09

11.06.2013, 23:11

Am patit si eu de multe ori ca cineva sa aiba un concept fix...am incercat sa ii spun ca realitatea e alta, dar fara nici un rost! Am renuntat si mi-am vazut de treaba mea! De multe ori se intampla sa pierzi din cauza asta, din prea multa siguranta!

11.06.2013, 23:16

Se intampla liliana si din astea...nu trebuie bagati in seama astfel de oameni

11.06.2013, 23:24

are romanul o vorba: Mare-i gradina Domnului....

12.06.2013, 00:36

Evit pe cat pot astfel de situatiiStiu ca nu mi-ai cerut parerea,dar ai procedat foarte bine,dar putin cam tarziu.Sunt oameni care fac asta doar sa te enerveze si atunci sunt satisfacuti.

12.06.2013, 06:58

Buna dimineata!
Eu am ivatat in timp ca nu trebuie sa judeci omul dupa prima impresie pe care ti-o lasa, omul se comporta in general dupa starea sufleteasca pe care o are la acel moment.

12.06.2013, 07:38

Din pacate Elena, se intampla!

12.06.2013, 07:38

Stiu Bya, dar daca e sa se intample ceva, se intampla si-ti ies in cale..

12.06.2013, 07:39

Corina..si ce potrivita-i vorba.

12.06.2013, 07:43

Buni,o vorba buna poate veni fara sa fie ceruta... a fost cam tarziu pentru ca am tot incercat sa-i explic...si nu pe principiul cine se scuza, se acuza ci pe cel al ratiunii ...dar am obosit degeaba.
Amaraciunea vine si din faptul ca eu nu sunt asa,nu ma intereseaza sa iscodesc, sa judec etc si cand cineva pur strain incearca astfel de lucruri ma indigneaza profund. Dar a trecut. Am spus, le iau ca pe lucruri care trebuiau sa vina, erau in plan.

12.06.2013, 07:46

Meri,buna dimineata!
De ceva timp, si e destul de mult de atunci, incerc sa il vad pe om asa cum e. Dar nu toti sunt ca noi.

12.06.2013, 09:03

Asa este Liliana.
Se intampla ca uneori,pe fondul unui psihic ori fizic obosit,unele persoane sa profite in a ne inocula anumite idei si atunci ghimpele acela sa lucreze o vreme.
Dar cu siguranta ne dam seama cand trebuie sa ne debarasam de astfel de lucruri si de oameni care nu ne aduc liniste sufleteasca.
Zi frumoasa sa ai

12.06.2013, 11:41

Trebuie sa fim atat de atenti cu cine interactionam ca altfel ne putem trezi cu mari probleme! O zi placuta

12.06.2013, 12:20

Dia, ai dreptate...asa a picat...Multumesc, zi frumoasa si la tine!

12.06.2013, 12:21

Rocsi,cand vorbesti cu un om pentru ca el vrea ai alte asteptari...dar invatam mereu.

12.06.2013, 12:21

Dia

Adauga comentariu
  • zambet
    • :))
    • :)
    • :D
    • =D>
    • >:D<
    • :x
    • :-*
    • :S
    • >:)
    • :">
    • :((
    • :(
    • ;)
    • :P
    • =))
    • :-h
    • :-q
    • :-bd
    • <:-P
    • :-??
    • \:D/
    • ;;)
    • @};-
    • ~O)
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

ieri la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase