Sufletista,poti sa ceri ca mai am.Este o salata care se face pentru iarna si cum eu am facut doua portii pentru ca ne place milt...am borcane suficiente pentru toata lumea
Bunica,nu trebuie sa plangi,uite cate borcane am chiar tie sa nu-ti dau
P.S. in poza sunt borcanele dintr-o singura portie iar eu am facut doua portii asadar,am pentru toata lumea
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...