Pui la cuptor

de jolygina in Pui, 3 Dec 2010 | 5348 vizualizari

COMENTARII (27)

mamaieelena 1

03.12.2010, 23:28

gustos si arata bine puiul si vin si eu la o portie bravo 5 furci

jolygina 1

03.12.2010, 23:35

va astept dau si vinu si o muratura

giuliana 1

04.12.2010, 08:48

bun bun vreau si eu un cotoias mamaie furcile de ce nu le ai pu

Dana Cristea - pusikmea 1

04.12.2010, 09:14

lilik 1

04.12.2010, 09:24

bun bun

Rocsi 1

04.12.2010, 11:09

mamaieelena 1

04.12.2010, 15:20

mai giuliana tu nu ai vazut ca le-am pus?furcile?
poate cand ai scris tu nu erau inverzite dar de mine erau marcate

La Ancuta 1

04.12.2010, 17:33

ce rumenit este

jolygina 1

04.12.2010, 23:47

ela 1

11.12.2010, 00:50

la multi ani

mihaelar63 1

11.12.2010, 01:17

La multi ani !!! multa dragoste in jurul tau iar in bucatarie inspiratie
frumos pui , imi place cum a iesit rozaliu de la vin [ privind mi-a venit ideea sa folosesc un pulverizator la fripturi ]

nadina73 1

11.12.2010, 02:24

La Multi Ani

gaby_duceag 1

11.12.2010, 08:04

La multi ani!

Bucataras 1

11.12.2010, 08:04

La multi ani, tot ce-ti doresti!

RuxyRux 1

11.12.2010, 08:39

La multi ani frumoasa Gina!

Ina 1

11.12.2010, 08:42

La Multi Ani!!!! Sanatate multa si bucurii!!!!!!

Rocsi 1

11.12.2010, 11:09

La multi ani si multe impliniri

Cris2711 1

11.12.2010, 12:08

La Multi Ani si toate dorintele tale sa se implineasca in noul an de viata

Sylvia 1

11.12.2010, 12:25

La multi ani si tot ce iti doresti tu !!!!!!!!!!!!

kamy 1

11.12.2010, 14:45

LA MULTI ANI!!!

Sidy 1

11.12.2010, 20:17

La multi ani cu multa sanatate Sa fii iubita si respectata , iar Alex sa-ti aduca doar bucurii

diaconta 1

11.12.2010, 22:38

La multi ani !!!!!!!! sa fii iubita si implinita

jolygina 1

15.12.2010, 23:31

multumesc frumos pentru urari foarte mult fetelor ,din pacate nu prea mai imi merge netu dar sper ca in curand sa se rezolve asa ca va pup inca odata si va inbratisez ela ,miahelar63,nadina ,gaby,bucataras,ruxi,ina,rocsi,cris.sylvia,kamy,sidy,diacona

MIUTA 1

18.12.2010, 00:14

5 furcu

Bucataras Medi 1

25.12.2010, 19:46

CRACIUN FERICIT!.................

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

ieri la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase