25 Octombrie 2010

Postat de Dya in Bucatarasii pe 25 Oct 2013 | 3976 vizualizari

Comentarii (47)

25.10.2013, 19:35

La cât mai mulți ani de Bucătăraș! În fiecare zi descopăr ceva nou la tine

25.10.2013, 19:37

Gusti multumesc cu tot sufletul!

25.10.2013, 19:41

Simona si mie imi dau lacrimile citindu-va pe voi aici!

Aceasta scriere s-a vrut a fi mai complexa, cate as fi avut de scris,,, dar am trecut asa putin prin fiecare. In spatele cuvintelor, o parte m-au vazut asa cum sunt cu adevarat, o parte au presupus,,, insa nimeni nu s-a inselat. Sunt persoane pe care nu le-am numit, dar pe care le pastrez in suflet, ,,, persoane despre care as fi scris mai mult, dar poate ca as fi fost inteleasa gresit... cert este ca imi sunteti dragi toti, fara doar si poate!

25.10.2013, 19:43

Asta imi doresc si eu Cris! Ceva nou!? Sunt asa, mereu!

25.10.2013, 20:14

Ce randuri frumoase si emotionante in acelasi timp. Sunt sentimente ce le-ai trait alaturi de noi, te-ai bucarat, ai plans de bucurie sau de tristete dar ai ramas acelasi om bun si cu suflet frumos. Iti doresc ca viata sa iti ofere multa liniste sufleteasca si fericire pentru ca meriti

25.10.2013, 20:30

Superb si emotionant

25.10.2013, 20:30

Rocsiuta draga mea!

25.10.2013, 20:31

Lavinia

25.10.2013, 20:36

minunate randuri asternute aici de o fata delicata cu un suflet sensibil!

25.10.2013, 20:44

25.10.2013, 21:08

Minunat articol ai scris Daniela. Mi-a facut placere sa te citesc . Ma bucur ca esti un om care isi sustine parerile si convingerile si e bine sa nu pleci capul in fata nimanui Ma bucur ca te-am cunoscut mai bine prin intermediul acestor cuvinte

25.10.2013, 21:13

Multumesc Timea! Cu drag!

Lau

Lau
25.10.2013, 21:19

a fost o palcere sa citesc ce ai scris

25.10.2013, 21:50

25.10.2013, 22:29

Atunci cand scriem cu sufletul Dya, atingem inimi...asa ai facut si tu cu a mea...nu stiu sincer cat de mult merit admiratia ta, dar iti multumesc tare mult e minunat sa stii ca un prieten se gandeste cu drag la tine si daca se intampla sa te afli intr-un moment greu de incercare, te ajuta sa mergi mai departe....esti o fata deosebita, un om bun, frumos, cu sufletul curat...si pentru asta stiu sigur ca DD te iubeste Te imbratisez cu mare mare drag!

26.10.2013, 07:56

Foarte frumos ai punctat tot ce se petrece pe site.

26.10.2013, 08:16

Ruxy drag, multumesc pentru cuvintele frumoase!

26.10.2013, 08:16

Alina

26.10.2013, 08:29

La cati mai multi ani alaturi de Bucataras

26.10.2013, 08:36

Multumesc, asemenea!

26.10.2013, 09:10

26.10.2013, 09:25

Adauga comentariu
  • zambet
    • :))
    • :)
    • :D
    • =D>
    • >:D<
    • :x
    • :-*
    • :S
    • >:)
    • :">
    • :((
    • :(
    • ;)
    • :P
    • =))
    • :-h
    • :-q
    • :-bd
    • <:-P
    • :-??
    • \:D/
    • ;;)
    • @};-
    • ~O)
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

ieri la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase